Konopný proteín 500g

Konopný proteín 500g

Konopný proteín 500g

  • 8,50€ / ks

  • Bez DPH: 7,08€
ks

Podrobný popis


Konopný proteín 500 g


Konopné semienko je významným rastlinným zdrojom komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje 

20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych).

Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov je bohatý na bielkoviny a vlákninu. Vyrobený je zo semienka po vylisovaní oleja.

Neobsahuje žiadne známe alergény.

Konopný proteín je výborný zdroj bielkovín nielen pre aktívnych ľudí a športovcov, ale aj pre ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov.

Konopný proteínový prášok je okrem toho prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík.


Konopný proteín si môžete pridávať do koktailov, zamiešať s džúsom, mliekom alebo vodou.

Výborne sa hodí na prípravu raňajok, napríklad do kaší, jogurtov, alebo ho môžete zamiešať do bežných jedál (napríklad nátierky), podľa vašej chuti.


Konopný proteín je vhodný pre tých, ktorí chcú kvalitnú výživu pre tvorbu a regeneráciu svalovej hmoty a posilnenie celého organizmu.


Športovci ocenia jeho schopnosť odbúravať metabolity kyseliny mliečnej, zodpovednej za bolesti svalov po záťaži, a doplniť potrebnú energiu a výživu späť do unavených svalov.


Vďaka svojmu zloženiu je vhodný pre ľudí, s náročnou  fyzickou alebo psychickou záťažou.


Konopný proteín používajte pri rekonvalescencii, po úrazoch, operáciách či iných fyzických alebo psychických zmenách v tele. Pomáha dostať telo späť do kondície a rovnováhy.


Konopný proteín je vhodný pre vegánov a vegetariánov -  dodáva potrebné bielkoviny a vitamíny skupiny B.


Konopný proteín je vhodný aj pre deti. Napríklad do kaší, džúsov, koláčov ...