100% Hruškovo – jablková šťava 0,2l

100% Hruškovo – jablková šťava 0,2l

100% Hruškovo – jablková šťava 0,2l

  • 1,00€ / ks

  • Bez DPH: 0,91€
ks

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality. Príroda vykoná najväčšiu a najťažšiu časť práce a na nás ostáva, aby sme jej dary poctivo zabalili do fliaš a pohárov.


Sklo ako prírodný a neutrálny materiál, chráni svoj cenný obsah, zachováva pôvodnú - unikátnu chuť produktu. Keďže zo skla sa do potravín neuvoľňujú žiadne látky, jeho obsah ostáva čerstvý, zachovaný v nezmenenom stave. Z potravín neunikajú žiadne vitamíny, aróma ani chuť.


Je bohatá na vitamíny ( A, B1, B2, C, PPF ), minerálne soli ( fosfor, horčík, síra,  vápnik,  zinok,  chlór,  meď  ),  sacharidy  (  najmä  fruktózu  ),  organické  kyseliny,  pektín a vlákninu. Táto šťava je nezameniteľná pre jej nízky obsah sodíka a vysoký obsah draslíka, čo je priaznivé najmä pre ľudí obľubujúcich pikantnú stravu, pretože v tele vyvažuje ich vzájomný pomer. Prítomnosť vlákniny v hruškovej šťave má pozitívny vplyv na procesy trávenia, čím sa znižuje riziko črevných ochorení. Používa sa pri redukčných diétach, pretože navodzuje pocit sýtosti.