Ovsený nápoj sušený 350g

Ovsený nápoj sušený 350g

Ovsený nápoj sušený 350g

  • Výrobca: TOPNATUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,30€ / ks

  • Bez DPH: 2,75€
ks

Ovsený nápoj neobsahuje cholesterol a živočíšne tuky, naopak vyniká obsahom pre zdravie priaznivých rastlinných tukov (olejov). Jednou zo zásadných výhod Ovos Milk je zvýšený obsah vlákniny (rozpustnej aj nerozpustnej) pre normálnu činnosť zažívacieho traktu. Na rozdiel od ostatných cereálnych produktov (obilnín) ovsený nápoj neobsahuje lepok, je preto vhodný aj pre celiatikov. Je vhodný aj pre vegetariánov a osoby alergické na ktorúkoľvek zložku živočíšnych mliek.


ZLOŽENIE glukózový sirup, čiastočne hydrogenovaný rastlinný tuk, ovsená múka 20% (jemne mletá a spracovaná v pare), estery mastných kyselín (emulgátor), fosforečnan draselný (stabilizátor), fosforečnan vápenatý, soľ, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)


Energetická hodnota na 250 ml nápoja: 525 kJ / 125 kcal


bielkoviny: 0,7 g,

sacharidy: 16,5 g,

laktóza:

AKO POUŽÍVAŤ


Rozmiešajte 25 g (2 vrchovaté polievkové lyžice) v malom množstve teplej vody na kašičku a doplňte do 250 ml. Na prípravu studeného nápoja odporúčame použiť mixer alebo šejker.


Ovos Milk slúži ako k príprave nápojov, rovnako tak aj na prípravu pokrmov, v ktorých úplne nahradí sušené kravské mlieko alebo pšeničnú múku. Používa sa k bežnému pitie, varenie, pečenie, na prípravu kakaa, raňajkami s cereálnymi výrobkami, je výborný ako pochúťka do kávy a čaju. Je možné ho použiť aj na zahusťovanie polievok a omáčok namiesto zemiakového škrobu alebo pšeničnej múky.


BALENIE 350 g


UPOZORNENIE


Nápoj v prášku. Určené pre zvláštnu výživu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje alergén: ovos. Môže obsahovať sóju, jačmeň, pšenicu, mliečne bielkoviny. Neobsahuje cholesterol a živočíšne tuky. Bezlaktózové výrobok. Je vhodný pre osoby s potravinovými alergiami na fenylalanín a laktózu. Uchovávajte pri teplote do 24 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%. Po každom použití dôkladne uzatvorte vnútorný aj vonkajší obal (zamedzíte tým tvrdnutie zmesi).


ĎALŠIE OZNÁMENIE


V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie.