Tradičný suchár 200g

Tradičný suchár 200g

Tradičný suchár 200g

  • 2,35€ / ks

  • Bez DPH: 1,96€
ks

Už naše mamy odporúčali konzumovať diétny suchár pri črevných, resp. žalúdočných ťažkostiach niekoľkokrát denne, a to samostatne, alebo s čiernym nesladeným čajom. Podľa platnej európskej legislatívy sa však takéto rady považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané, inak sa nemôžu uvádzať na obaloch. Napriek tomu, že účinky tradičného suchára neboli preukázané žiadnou vedeckou štúdiou, každý spotrebiteľ má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom a radami svojej mamy.


Diétny suchár bol vyrábaný podľa pôvodnej receptúry z roku 1969. Na základe vyššie uvedených dôvodov vám ho teraz ponúkame pod názvom Tradičný suchár. Jeho zloženie ostalo nezmenené.


Nevhodná strava, cestovanie, stres alebo iné príčiny spôsobia niekedy nepríjemné tráviace problémy alebo hnačku. Pri liečbe akútnych hnačiek je najdôležitejším liečebným opatrením správna protihnačková diéta s dostatočným príjmom vhodných tekutín, prípadne aj použitie voľne predajných protihnačkových medikamentov. Je dôležité, aby chorí boli o diétnom režime správne informovaní, prípadne sa poradili so svojím lekárom alebo lekárnikom. Tradičný suchár môže byť vhodnou súčasťou nie len vašej každodennej stravy.


Zloženie

Pšeničná múka, Rastlinný olej repkový s rozmarínom, Droždie, Cukor, Jódovaná soľ


Informácia pre alergikov: výrobok môže obsahovať vajcia, arašidy, sójové bôby, mlieko, orechy a sezamové semeno.


Alergény sú vyznačené v zložení hrubším písmom.


Príprava a použitie

Čierny čaj + tradičný suchár


Pre svoje príjemné chuťové vlastnosti môže byť tradičný suchár vítaným a zároveň racionálnym spestrením vášho jedálneho lístka. Dá sa kombinovať s rastlinnými nátierkami, maslom, džemom, medom a pod. Dobre nám poslúži aj ako náhrada čerstvého chleba alebo pečiva doma i na dovolenke. Dobrú chuť.


Skladovanie

Skladujte na suchom mieste.