Horká čokoláda s pomarančom70% BIO 100g Vivani

Horká čokoláda s pomarančom70% BIO 100g Vivani

Horká čokoláda s pomarančom70% BIO 100g Vivani

  • Výrobca: VIVANI
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,80€ / ks

  • Bez DPH: 2,33€
ks

Jemná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaa, ochutená pomarančovou silicou a osladená prírodným trstinovým cukrom. Je vhodná aj pre vegánov. Čokoláda získala strieborné ocenenie v roku 2006 pri hodnotení Nemeckou poľnohospodárskou spoločnosťou (DLG).

Čokoláda neobsahuje sójový lecitín ani iný emulgátor. Je vyrobená zo surovín z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a je v bio kvalite. Na výrobu boli použité druhy kakaových bôbov v špičkovej kvalite. Čokoláda je sladená trstinovým cukrom, ktorý obsahuje trstinovú melasu. Všetky ďalšie zložky v čokoláde sú prírodného pôvodu. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne geneticky modifikované zložky (GMO). Suroviny aj čokoládová hmota sú spracované tradičným spôsobom – dlhé mletie a dlhé konšovanie.

Čokoláda od nemeckého rodinného výrobcu Ludwiga Weinricha. Vivani sú napredávanejšie bio čokolády na nemeckom, českom a slovenskom trhu.

ZLOŽENIE

Kakaová hmota, prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, pomarančový olej. Všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a sú v bio kvalite.

Alergény: Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, mlieka a lepku.

Obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 70%.