Čokoláda mliečna s lieskovimi orieškami Bio 100g Vivani

Čokoláda mliečna s lieskovimi orieškami Bio 100g Vivani

Čokoláda mliečna s lieskovimi orieškami Bio 100g Vivani

  • Výrobca: VIVANI
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,80€ / ks

  • Bez DPH: 2,33€
ks

Jemná mliečna čokoláda s výraznou chuťou mlieka, ochutená kúskami ľahko opražených lieskových orieškov. Je sladená len prírodným trstinovým cukrom a ochutená výťažkom z bourbon vanilky.

Čokoláda neobsahuje sójový lecitín ani iný emulgátor. Je vyrobená zo surovín z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a je v bio kvalite. Na výrobu boli použité druhy kakaových bôbov v špičkovej kvalite. Čokoláda je sladená trstinovým cukrom, ktorý obsahuje trstinovú melasu. Všetky ďalšie zložky v čokoláde sú prírodného pôvodu. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne geneticky modifikované zložky (GMO). Suroviny aj čokoládová hmota sú spracované tradičným spôsobom – dlhé mletie a dlhé konšovanie.

Čokoláda od nemeckého rodinného výrobcu Ludwiga Weinricha. Vivani sú napredávanejšie bio čokolády na nemeckom, českom a slovenskom trhu.

ZLOŽENIE:Prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, lieskové oriešky 10%, kakaová hmota, sušená smotana, sušené odtučnené mlieko, výťažok z vanilky. Všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a sú v bio kvalite.

Alergény: lieskové orechy, mlieko, smotana. Môže obsahovať stopy škrupinových plodov a lepku.