Jablková vláknina 250g

Jablková vláknina 250g

Jablková vláknina 250g

  • 1,50€ / ks

  • Bez DPH: 1,25€
ks

Výživový doplnok

Jablková vláknina sa vyrába zo 100% usušených jabĺk.


Dobre vyvážená strava so správnym množstvom vlákniny stimuluje správne vylučovanie nestrávených zvyškov z nášho organizmu. Je to dôležité hlavne preto, aby tráviaci trakt fungoval efektívne a naše telo tak mohlo vstrebať z potravy všetky potrebné živiny. Upchatý tráviaci systém môže brániť v jeho správnom fungovaní. Adekvátne množstvo vlákniny v strave je teraz považované za veľmi dôležité pre správne trávenie a naše celkové zdravie.


Vláknina získavaná z jabĺk je ideálny zdroj vlákniny nielen pre ľudí s problémami tráviaceho systému. Vzhľadom k svojmu zloženiu má veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus.  Jablková vláknina je vhodná pri odstraňovaní pocitu hladu, podporuje dobré trávenie a znižuje vznik nežiadúcich zmien v hrubom čreve.


Jablková vláknina znižuje chuť na jedlo a zároveň predlžuje trávenie v žalúdku, čím vzniká pocit nasýtenia, podporuje štiepenie tukov, a preto uľahčuje redukciu telesnej hmotnosti.


25% tvorí rozpustná vláknina (zabezpečí dlhší pocit sýtosti a vstrebávanie živín) a 75% nerozpustná (podporuje zdravý tráviaci systém).


Návod na prípravu: Ráno nalačno 1 polievková lyžica denne, môžete konzumovať s jogurtom alebo pridať do obilnej kaše. (1 PL = cca 10 g = 4g vlákniny)


Zloženie: vláknina zo sušených jabĺk


100g výrobku obsahuje:

Energetická hodnota 1052kJ/257 kcal

Tuky - 5,73g

Z toho nasýtené mastné kys.- 0,30g

Sacharidy - 12,10g

Z toho cukry - 0

Bielkoviny - 8,39g

Soľ - 0,01g

Neobsahuje lepok, pšenicu, mlieko, vajcia, sóju.


Hmotnosť: 250g


Krajina pôvodu: Nemecko


Výrobca/ Balenie: ČR