Mandľová múka 500g

Mandľová múka 500g

Mandľová múka 500g

  • 10,40€ / ks

  • Bez DPH: 8,67€
ks

Naša mandľová múka obsahuje v 100% iba lúpané biele mandle pochádzajúce z USA , kde sa produkuje až 80% z celkovej svetovej produkcie mandlí. Medzi hlavné benefity týchto neodtučnených mandlí z ktorého je múka vyprodukovaná patria: obsahujú zdraviu prospešné tuky, ich konzumácia znižuje riziko vzniku srdcových ochorení a rakoviny, znižujú cholesterol, sú veľmi bohaté na vitamíny (A, D, E, magnézium, kalcium, draslík) a antioxidanty, majú vysoký obsah proteínu, nízky obsah cukru, a veľa iných.

Výživové hodnoty tejto mandľovej múky sú výnimočné, tak isto ako jej čistota, nakoľko bola vyrobená z mandlí bez hnedej šupky! Môže sa použiť na pečenie, varenie, na prípravu krémov, k zahusťovaniu buď samostatne alebo aj miešane s ostatnými múkami. Zatiaľ čo sú nutričné hodnoty obyčajných múk pre naše telo dosť neprospešné, prirodzene bezlepková mandľová múka nám ponúka možnosť napiecť a navariť si zdravo, hodnotne a chutne. Dokonca z tejto múky ani nepriberiete.


Upozornenie: konzumácia mandľovej múky sa neodporúča pre alergikov na orechy. Mandľová múka je prirodzene bezlepková.


Nutričné hodnoty v 100g výrobku: Energetická hodnota 2642kJ/631 kcal , Bielkoviny 18,3g , Sacharidy 19,2g z toho cukry: 4,8g, Tuky 52g z toho nasýtené mastné kyseliny: 4g,  Vláknina 10g,  Soľ: do 0,025g .


Krajina pôvodu: USA .

Skladujte na suchom a chladnom mieste, nevyžaduje chladenie! Zloženie: 100% mandľová múka. Balí a distribuje v SR: Erik Márton s.r.o.